Kā ar USB Astronauta gaismiņu pie datora, lai labāk var redzēt tumsā burtus?

USB Astronauta gaismiņa datoram

USB gaismiņa

Mēs visi zinām kā ir tumsā rakstīt un cik kaitinošas ir drukas kļūdas, ne tā? Tāpēc USB Astronauta gaismiņa var palīdzēt atrisināt gan to, gan arī kalpot par sarunas aizsācēju un izdarīt to tikai par nieka 2€

*Saite uz Aliexpress

Astronauta USB gaismai ir spēcīgs un elastīgs vads, kas ļauj novietot gaismu gandrīz jebkurā pozīcijā. Tādā veidā varat regulēt to kā vien vēlaties.

USB Astronauta gaismiņa datoram

Kā tas darbojas?

  1. Iespraud Astronautu USB ligzdā
  2. Noregulē vēlamo pozīciju
  3. Atver ķiveri, lai ieslēgtu gaismiņu

Mazs, bet noderīgs aksesuārs par zemu cenu

Ko darīt, ja preci nesūta uz Latviju?

Ja Amazon, eBay vai kāds cits Anglijas, Vācijas, Polijas vai Francijas Interneta veikals nesūta preci uz Latviju, nevajag atmest cerību – Latvijas uzņēmums PercEU.lv nodrošina iespēju pasūtīt produktus uz Latviju.

Vairāk par PercEU sniegtajiem pakalpojumiem var uzzināt šeit.

Kā iepirkties Internetā pēc iespējas drošāk?

Mēs iesakām tikai tādus Interneta veikalus, kurus paši esam pārbaudījuši, tomēr pieredze var būt dažāda, tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, iesakām pasargāt savus pirkumus:

  • Iegādājies preci tikai no uzticamiem tirgotājiem;
  • Aplūko vai veikalam ir MasterCard SecureCode vai Verified by VISA atpazīšanas zīmes. Ja nav – nekas traks, bet vēlams būs piesardzīgam;
  • Paypal vairākumu gadījumu nostājas klientu pusē un nepatīkamu starpgadījumu gadījumā, Paypal atgriež naudu pircējam (Tev). Tāpēc, ja maksāsi caur Paypal, tad naudas atgūšana, ja radīsies tāda situācija, būs vienkāršāka.
  • Ir dažādas kartes, kurs nodrošina pirkumu apdrošināšanu kā piemēram: Swedbank kredītkarte, Swedbank Zelta kredītkarte, vai Citadele X Hero karte. Revolut arī piegādā vienreizējo virutālo karti, ko vari izmantot, ja neesi drošs par izvēlēto veikalu.

Atceries, ka iepērkoties Internetā, Tev ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā. To nosaka Latvijas likums.