Par mums

Mēs esam neatkarīgu, līdzīgi domājošu, profesionāļu loks. Mūs vieno vēlme pēc labākā vai optimālākā, jeb citiem vārdiem sakot, vienkārši pēc tā, kas DER.

Darām visu, lai savos rakstos un izvēlētajās precēs, kuras uzskatām par labām esam, būtu maksimāli objektīvi un tāpēc ieguldām patiesi daudz laika un darba, veicot konkrētās nišas izpēti. Tai skaitā, mēs eksperimentējam uz savas ādas. Katrs no mums ir entuziasts savā jomā, kas jau ir, vai vēlas kļūt par ekspertu. Tāpēc nereti piesaistām, vai konsultējamies ar konkrētās jomas profesionāļiem.

Aicinām ar savu pieredzi dalīties šeit, jo ticam, ka Tavs viedoklis būs tas, kas mums palīdzēs kopīgi rast atbildi uz to, kas šobrīd aktuāls, pārbaudīts, ieteicams – vienu vārd sākot – DER

DER rakstītais ir tikai un vienīgi mūsu kolektīva paustais viedoklis un nekādā veidā neatspoguļo mūsu darba devēju, partneru, kolēģu, vai draugu uzskatus par vienu, vai otru apskatīto preci, vai sniegto pakalpojumu.

Gluži tāpat kā vienam meita, otram māte, bet trešajam kleita arī mūsu viedokļi mēdz atšķirties. Tāpēc ticam, ka ne vienmēr būsi vienisprātis ar mums.

Ja Tev ir radies jautājums, ierosinājums vai arī vienkārši vēlies aprunāties par to, kas DER, sazinies ar mums!