Lai taptu šis apkopojums, tikai tirgus izpētei vien nācās veltīt vairāk kā 60 stundas, salīdzinot lietotāju atsauksmes, runājot ar autoservisu darbiniekiem un pēc tam pārbaudītu labākos produktus uz vairākām automašīnām.

Pēc visiem šiem ieguldītajiem pūliņiem, ir izvirzīti kritēriji, pēc kuriem salīdzināt, kādi stikla tīrītāji (slotiņas) ir efektīvi, pieejami cenas ziņā un ilgi kalpojoši, kā arī izdarīti slēdzieni, ar ko aicinām iepazīties. Šīs izpētes rezultātā sakām, ka labākās logu slotiņas uz doto brīdi ir: Bosch Icon

Labākā izvēle

Bosch Icon

Bosch Icon

Lieliskas un pārbaudītas slotiņas visos laika apstākļos, it īpaši lietu un sniegā.

*Raksta publicēšanas brīdī

Tās ir ne tikai pierādījušas sevi testos, bet arī internetā saņem lērumu pozitīvu vērtējumu. Šis produkts ir piemērots praktiski jebkuriem laika apstākļiem. Daudzi teiks, ka labākās logu slotiņas ir tās, kas piemērotas tieši jūsu auto logiem, un viņi iespējams, ka arī nekļūdīsies…

Šis noteikti nav universāls produkts, tāpēc par to lasāmas arī sliktas atsauksmes, bet tādas atrodamas par jebkuru populāru produktu.

Bosch Icon ir logu tīrītāji, kas savu efektivitāti pierādījuši kā sniega, tā stipra lietus apstākļos, taču tos iespējams vienlīdz efektīvi izmantot cauru gadu, ar to gribam teikt, ka neatkarīgi no temperatūras aiz Tava vējstikla, tās vienlīdz labi kalpos! Tādās vietnēs kā Amazon, Wallmart, Advance Auto Parts, un citās, konkrētais modelis atrodams starp augstāk vērtētajiem savas kategorijas produktiem.

Amazon tirgus izpētes rezultātā secināts, ka procentuāli vairāk cilvēku ar šo produktu ir apmierināti, nekā tādu, kuriem ar to būtu radušās problēmas.

Ja esi apmierināts ar logu tīrītāju slotiņām, kas Tev jau ir šobrīd, tad nav iemesla tās mainīt, tomēr ja plāno iegādāties jaunas, iesakām tieši Bosch Icon

Apsverama izvēle

Valeo 600

Valeo 600

Labs zīmols par ļoti pievilcīgu cenu.

*Raksta publicēšanas brīdī

Ja Tevi neuzrunā Bosch produkts, vai kādu iemeslu pēc esi tajā vīlies, iesakām apdomāt Valeo 600 logu tīrītāju iegādi. Lai gan šis nav revolucionārs produkts, bet gan tradicionālas logu tīrīšanas slotiņas, tās saņem lieliskas lietotāju atsauksmes Amazon

Arī apsverama izvēle

Rain X Weatherbeater

Rain-X Weatherbeater

Pieņemamas slotiņas, bet cenas un veiktspējas attiecība zemāka nekā Bosch Icon, vai Valeo 600

*Raksta publicēšanas brīdī

Tāpat jāatzīmē arī Rain-X Weatherbeater, kas ir viens no pārdotākajiem savas kategorijas produktiem Amazon. (Iespējams, ka tieši dēļ sava nosaukuma…?) Arī šīm logu tīrīšanas slotiņām tiek veltītas labas atsauksmes, taču, mūsuprāt un ne tikai, ekstrēmos laikapstākļos tās nebija tik efektīvas kā Bosch Icon

Varbūt nemaz nav nepieciešamības pēc logu tīrītājiem, kas ir vienlīdz efektīvi kā ikdienā, tā ekstremālos apstākļos, vai varbūt vienkārši vēlaties ietaupīt līdzekļus. Tādā gadījumā abi augstāk minētie produkti – Valeo 600 un Rain-X Weatherbeater – būs īstā izvēle, jo tie ir vienlīdz iecienīti, pārbaudīti un droši logu tīrītāji.

Valeo 600 citu starpā izceļas ar savu ilgo kalpošanas laiku, tāpēc tas būs labs ieguldījums. Fakts, ka par to tiek saņemtas vairāk pozitīvas atsauksmes, kā identificētas problēmas, nozīmē, ka vairumam lietotāju tas ir kalpojis godam.

Savukārt, Rain-X Weatherbeater ir viens no Amazon pirktākajiem produktiem savā kategorijā un tāpat, kā Valeo 600 ir saņēmis kopumā labu novērtējumu.

Kā mēs izvēlējāmies

Uzsākot izpēti, tika konstatēts, ka neseni pētījumi par to, kādas automašīnu logu tīrīšanas slotiņas ir labākas, nemaz nav veikti, tāpēc ir sarežģīti iegūt kādus datus par šo rīku veiktspēju!

Tāpat, ņemot vērā, ka automašīnām ražotnē uzstādītie logu tīrītāji bieži vien ir ļoti labi piemēroti konkrētās automašīnas logam (izliekums, leņķis), kā arī to, ka starp jaunu logu tīrītāju marku veiktspēju nav ievērojamas atšķirības, nākas atzīt, ka ir grūti izvērtēt un īpaši izcelt kādu produktu kā labāko.

Kā atzīst speciālisti, ja logu tīrītājus mainīsiet divreiz gadā, būtībā nav nozīmes tam, kāda ražotāja preci izvēlēsieties.

Protams, vairums no mums to nedara tik bieži, tāpēc veicot izpēti tika pievērsta pastiprināta uzmanība tieši tam, cik ilgi produkts ir spējīgs kalpot.

Ņemot vērā šos apstākļus, lai izšķirtos par labu kādam produktam par galveno informācijas avotu tika uzskatītas lietotāju atsauksmes un preces popularitāte dažādās interneta vietnēs. Izcelti tika tie produkti, kas savā preču kategorijā bija augstākā pozīcijā par citiem, kā arī, kā jau minēts, tie, par kuriem tika saņemts vairāk pozitīvu atsauksmju, nekā sūdzību.

Kopumā tika apskatīts ap 60 produktiem, kas Amazon attiecīgajā kategorijā tiek visvairāk iegādāti un to vērtējumi, un atsauksmes.

Ņemot vērā lielo lietotāju atsauksmju skaitu, tika izvērtēts, cik daudz (procentuāli) pozitīvu atsauksmju saņemts par konkrēto produktu; tāpat arī tika aprēķināts, cik procenti no visām ir negatīvas atsauksmes un šie abi lielumi savstarpēji salīdzināti.

Lai apstiprinātu iegūtos rezultātus, vērsāmies pie dažādu automašīnu servisu darbiniekiem, kuri palīdzēja ar savu, profesionāļa viedokli. Tas gan, būtībā, apstiprināja faktu, ka labākie logu tīrītāji mūsu auto ir tie, kas der konkrētai automobiļa markai un nepieviļ stipra sniega, lietus, vai sala apstākļos.

Lai slotiņas kalpotu pēc iespējas ilgāk un uz ceļa justos pārliecināti un droši, pirms kustības uzsākšanas, vējstiklu iesakām attīrīt ar ledus skrāpi!

Šoreiz nevaram apgalvot, ka esam atraduši universālu produktu, kas derēs ikvienam, tomēr ceram, ka ir izdevies izcelt pāris produktus, kas, pēc atsauksmēm un mūsu personīgās pieredzes, nepievils Tevi un Tavu auto.

Ko darīt, ja preci nesūta uz Latviju?

Ja Amazon, eBay vai kāds cits Anglijas, Vācijas, Polijas vai Francijas Interneta veikals nesūta preci uz Latviju, nevajag atmest cerību – Latvijas uzņēmums PercEU.lv nodrošina iespēju pasūtīt produktus uz Latviju.

Vairāk par PercEU sniegtajiem pakalpojumiem var uzzināt šeit.

Kā iepirkties Internetā pēc iespējas drošāk?

Mēs iesakām tikai tādus Interneta veikalus, kurus paši esam pārbaudījuši, tomēr pieredze var būt dažāda, tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, iesakām pasargāt savus pirkumus:

  • Iegādājies preci tikai no uzticamiem tirgotājiem;
  • Aplūko vai veikalam ir MasterCard SecureCode vai Verified by VISA atpazīšanas zīmes. Ja nav – nekas traks, bet vēlams būs piesardzīgam;
  • Paypal vairākumu gadījumu nostājas klientu pusē un nepatīkamu starpgadījumu gadījumā, Paypal atgriež naudu pircējam (Tev). Tāpēc, ja maksāsi caur Paypal, tad naudas atgūšana, ja radīsies tāda situācija, būs vienkāršāka.
  • Ir dažādas kartes, kurs nodrošina pirkumu apdrošināšanu kā piemēram: Swedbank kredītkarte, Swedbank Zelta kredītkarte, vai Citadele X Hero karte. Revolut arī piegādā vienreizējo virutālo karti, ko vari izmantot, ja neesi drošs par izvēlēto veikalu.

Atceries, ka iepērkoties Internetā, Tev ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā. To nosaka Latvijas likums.