Gan jau, ka pēdējā laikā ir nācies redzēt cilvēkus ar bezvadu austiņām (earbuds)? Ja tā, tad gan jau, ka arī esi aizdomājies – varbūt arī man ir pienācis laiks tādas iegādāties? Ja jā, visticamāk uzdod sev jautājumu, ko pirkt – negribi ilgi meklēt, pārmaksāt vai beigu beigās izmest naudu par “štruntu“.

Kopš pirmās dienas, kad AirPods tika piedāvāts gala lietotājam – esam testējuši un pētījuši dažādas bezvada austiņas. Vēlamies minēt, ka runa ir par earbuds, kurus vienlīdz labi var lietot gan uz Android, gan iOS ierīcēm, tāpēc arī, lai gan AirPods ir lieliski, neņemamies apgalvot, ka iOS lietotājiem tā būtu vienīgā izvēle, tieši pretēji!

Mūsu izvēle un labākās bezvadu austiņas

Jabra Elite 65t

Jabra Elite 65t

Izcila skaņa gan mūzikai, gan zvaniem. Ergonomiskas un viegli lietojamas.

*Raksta publicēšanas brīdī

Jabra Elite 65t ir pirmās bezvadu austiņas (earbuds), kuras mums patiešām ir iepatikušās. Kopš iznāca pirmie AirPods esam testējuši dažādas cita veida earbuds, bet nevienas tā arī nespēja pārspēt Jabra Elite 65t. Mūzika tajās izklausās vienkārši izcili, tāpat kā zvana kvalitāte – skaidra. Austiņas bloķē apkārt esošās skaņas, lai Tu varētu izbaudīt pēc iespējas tīrāku skaņu.

Ja vēlies vari arī aktivizēt režīmu, lai dzirdētu apkārt esošās skaņas – noderīgi, lai dzirdētu apkārt braucošās mašīnas vai tml. Tās arī lieliski der ausīs un nav jāuztraucas par to izkrišanu.

Lai mūzikas klausīšanās būtu ērtāka, ar tām var regulēt gan skaļumu, gan pārslēgt dziesmas.

Jabra Sound+ lietotnē ir patiesi daudz funkcijas, kuras palīdz pielāgot austiņas personalizēti Tavām vajadzībām, kas patiešām ir ērti un reizē patīkami. Iespēja mainīt mūzikas kvalitāti, basus, regulēt zvanu uzstādījumus utt.

Budžeta izvēle

Skullcandy Sesh

Skullcandy Sesh

Labākās bezvada austiņas par ļoti pieejamu cenu.

*Raksta publicēšanas brīdī

Ja patiesi vēlies savā īpašumā bezvada austiņas, bet negribi atdot vairāk par 100 EUR, tad mūsu izvēle ir Skullcandy Sesh. Tās ir viegli lietot un tās ir ūdens izturīgas, kā arī skaņas kvalitāti ir ļoti pieņemama (ņemot vērā, ka to “retail price” ir tikai 55 EUR).

Šīm austiņas ražotājs piedāvā “Fearless Use promise“, kas nozīmē, ka ja pazaudē vai saplēs vienu no austiņām, drīksti pasūtīt otru, līdz ar to Tev nebūs jāmaksā par jaunu komplektu.

Austiņu baterija, nepārtrauktā režīmā, ilgst vidēji 3 stundas, kas nav pārāk daudz, un to ietvarā (case) ir pieejami 3 uzlādes cikli. Patīkami ir tas, ka ietvars ir tik parocīga izmēra, ka to mierīgi var ielikt kabatā vai somiņā.

Mūsuprāt, ne vienmēr ir jāskrien modei līdzi un jāpērk tikai un vienīgi Apple produkcija – šajā gadījumā AirPods.

Kā mēs izvēlējāmies

Lai izvēlētos labākās bezvadu austiņas, aplūkojām vairākus desmitus bezvadu austiņas, kas nu ja ir pieejamas tirgū. Iepazināmies ar lietotāju atsauksmēm (Amazon, BestBuy un eBay), apskatījām ko saka profesionāli tehnoloģiju blogi (CNET, PCMag). Labākās no tām arī pasūtījām un testējām, lai paši ar savām ausīm izjustu pieredzi, kādu tās spēj sniegt.

Par primārajiem kritērijiem izvirzījām sekojošus:

  • Skaņas kvalitāte;
  • Ergonomika ausīs;
  • Zvanu kvalitāte;
  • Baterijas ilgums;
  • Ūdens vai sviedru izturība;
  • Cena zem 200 EUR

Attiecīgi mēs testējām austiņas klausoties dažāda veida mūziku, apmeklējot sporta zāli, mazgājoties, (ko gan neiesakām darīt ikdienā) un veicot zvanus atrodoties kā telpās, tā arī ārpus tām.

Ko darīt, ja preci nesūta uz Latviju?

Ja Amazon, eBay vai kāds cits Anglijas, Vācijas, Polijas vai Francijas Interneta veikals nesūta preci uz Latviju, nevajag atmest cerību – Latvijas uzņēmums PercEU.lv nodrošina iespēju pasūtīt produktus uz Latviju.

Vairāk par PercEU sniegtajiem pakalpojumiem var uzzināt šeit.

Kā iepirkties Internetā pēc iespējas drošāk?

Mēs iesakām tikai tādus Interneta veikalus, kurus paši esam pārbaudījuši, tomēr pieredze var būt dažāda, tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, iesakām pasargāt savus pirkumus:

  • Iegādājies preci tikai no uzticamiem tirgotājiem;
  • Aplūko vai veikalam ir MasterCard SecureCode vai Verified by VISA atpazīšanas zīmes. Ja nav – nekas traks, bet vēlams būs piesardzīgam;
  • Paypal vairākumu gadījumu nostājas klientu pusē un nepatīkamu starpgadījumu gadījumā, Paypal atgriež naudu pircējam (Tev). Tāpēc, ja maksāsi caur Paypal, tad naudas atgūšana, ja radīsies tāda situācija, būs vienkāršāka.
  • Ir dažādas kartes, kurs nodrošina pirkumu apdrošināšanu kā piemēram: Swedbank kredītkarte, Swedbank Zelta kredītkarte, vai Citadele X Hero karte. Revolut arī piegādā vienreizējo virutālo karti, ko vari izmantot, ja neesi drošs par izvēlēto veikalu.

Atceries, ka iepērkoties Internetā, Tev ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā. To nosaka Latvijas likums.