Nevienam nav noslēpums, ka Latvijā ir trīs lielie telefonu sakaru operatori: LMT, Tele2 un Bite. Katrs no šiem operatoriem piedāvā plašas priekšrocības to abonentiem, bet šoreiz mūsu interese un fokuss bija tieši jauniešu segments un to, kurš tad ir labākais tarifu plāns.

Lai Tev ietaupītu laiku, apkopojām un izanalizējām publiski pieejamo informāciju, kā arī izvērtējām klientu sūdzības portālā sudzibas.lv.

Labākais tarifu plāns

TELE2

Tele2 Bezlimits Jauniešiem

Ļoti labs Interneta pārklājums un ātrums visā Latvijā.

*Raksta publicēšanas brīdī

Tele2 piedāvā ļoti plašu un ātru Interneta pārklājumu visā Latvijā (vairāk Tele2), kas noteikti ir svarīgi ikvienam jaunietim. Jauniešu plānā ietilpst bezmaksas zvani, SMS un Internets visā Latvijā. Ja dodies uz kādu no EEZ valstīm (Eiropas Ekonomiskā zona), tad Tele2 par to ir padomājis: gan zvani, gan SMS, gan Internets 6 GB ir iekļauts cenā un papildus par to nav jāmaksā. Ja gadās, ka telefons nokrīt zemē vai pazūd, tad par papildus maksu ir iespējams iegādāties arī telefona apdrošināšanu (ja pērc jaunu telefonu pie Tele2).

Tomēr šim tarifu plānam ir arī savs mīnuss – tā mēneša maksa. Tu iegūsti labu tarifu plānu, bet par to tomēr ir jāmaksā 15,90 EUR mēnesī, kas nav maz.

Ja meklē salīdzinoši labu tarifa plānu, kas arī vienlaicīgi pasaudzēs Tavu maciņu, tad mūsu izvēle būtu Bite.

Labākais tarifu plāns, ja gribi ietaupīt

bite

Bite Jauniešiem

Labs interneta pārklājums, lielākajās Latvijas pilsētas, par ļoti zemu cenu.

*Raksta publicēšanas brīdī

Par ļoti ekonomisku cenu Bite piedāvā jauniešiem bezlimita zvanus, SMS un Internetu visā Latvijā. Diemžēl Bite Interneta pārklājums un tā kvalitāte ir diskutējams jautājums, it īpaši, ja nedzīvojat lielākajās Latvijas pilsētās.

Aplūkojot Interneta pārklājumu, var secināt, ka tas lielākoties ir labs lielākajās Latvijas pilsētās (vairāk Bite.lv). Ja dzīvo ārpus lielākajām Latvijas pilsētām, tad padomā divreiz pirms izvēlies Bite. Lai vai kā, tāpat kā Tele2 un LMT, Bite piedāvā bezmaksas zvanus, SMS un 5 GB Internetu, ja dodies uz kādu no EEZ valstīm. Līdzīgi kā Tele2, arī Bite piedāvā apdrošināt telefonu par papildu maksu. Tomēr pievērs uzmanību, Bite piedāvā apdrošināt tikai stikliņu, kamēr Tele2 – stikliņu, telefona vāciņu un arī situāciju, kad telefonam “pieaug kājas”.

Bite piedāvā antivīrusu bez papildus maksas – forši vai ne?

Ne gluži, jo gan iPhone (vairāk lasi šeit), gan Android (vairāk lasi šeit) telefoniem antivīrusa aplikācijas nav nepieciešamas.

Mūsuprāt, tas ir tikai gudrs mārketinga triks!

Ceram, ka Tev šis raksts palīdzēja saprast, kuru tarifu plānu izvēlēties jauniešiem. Zemāk vari noskaidrot, kā mēs izvēlējāmies. Ja Tev ir ieteikumi – droši, komentē zemāk vai raksti mums.

Kā mēs izvēlējāmies

  1. Izveidojām tabulu, kurā salīdzinājām LMT, Tele2 un Bite piedāvājumu jauniešiem pēc svarīgākajiem kritērijiem:
PamatinformācijaLMTTele2Bite
Vecuma ierobežojums, gadi18-2418-246-20
Cena mēnesī, EUR15,9715,909,90
Internets LatvijāBezlimita Bezlimita Bezlimita
Internets EEZ valstīs*Bezlimita6GB5GB
Zvani Latvijā un EEZ valstīs* Bezlimita Bezlimita Bezlimita
Īsziņas Latvijā un EEZ valstīs* Bezlimita Bezlimita Bezlimita
Interneta pārklājums un ātrums Latvijā dažādos reģionosLabsĻoti labsViduvējs
Papildus labumi
Pieejams antivīrussNavNavIr
Ierīces apdrošināšanas iespējasPlašasPlašasViduvējas
Google Play un Apple Store pirkumi, kurus pieskaita ikmēneša rēķinamNavIrNav

*EEZ – Eiropas Ekonomiskā zona

2. Aplūkojām, kāds ir Interneta pārklājums un ātrums pieejams Latvijā:

Galu galā ņēmām vērā arī savu draugu un paziņu viedokli un pieredzi, lietojot minēto operatoru pakalpojumus. Kā arī apskatījām, par ko visbiežāk sūdzas cilvēki portālā sūdzības.lv

Uz sakariem!