Pārnēsājamie Bluetooth skaļruņi nāk visdažādākajās formās, izmērā un cenās, tāpēc nav iespējams viennozīmīgi apgalvot, ka kāds modelis ir ideāls priekš visiem. Bet mēs domājam, ka JBL Xtreme 2 ir vislabākie Bluetooth skaļruņi, ja patiešām vēlies izbaudīt labu mūziku.

Labākā izvēle

Labākais Bluetooth skaļrunis

JBL Xtreme 2

Bez problēmām spēj nodrošināt skaņu lielā telpā vai atpūšoties pie dabas. Tā ir patiešām augstas kvalitātes, ūdensizturīga un parocīga.

Ja meklē Bluetooth skaļruni, kuram ir tik pat laba skaņa kā mazai stereo sistēmai un to var viegli pārnēsāt – JBL Xtreme 2 ir īstā izvēle. 5/6 cilvēkiem, kuriem devām klausīties Xtreme 2 atzina, ka šīm skaņa ir vislabākā. JBL testējām visu vasaru gan izbraucot zaļumos, gan cepot gaļu sētā, gan atpūšoties pie Liepājas jūras. Skaņas kvalitāte pret basu proporciju ir vienkārši lieliska. Pāris reizes sanāca atstāt skaļruni laukā lietus laikā un tam nekas nenotika.  Nav brīnums, jo tas ir novērtēts ar IPX7, kas nozīmē, ka tas var izdzīvot pat 1m ūdens dziļumā. Pateicoties tā lieliskajai baterijai, to var klausīties līdz pat 19 stundām. Tas ir iespaidīgi, ņemot vērā skaņas kvalitāti un tā izmēru.

Ja saproti angliski un vēlies noskatīties JBL Xtreme 2 pilnu review, tad noskaties video zemāk:

Tomēr, tā kā JBL Xtreme 2 nav visiem pa kabatai, tad mūsuprāt, priekš vidējā latvieša labākā izvēle ir Sony SRS-XB32

Mūsu izvēle

Labākais Bluetooth skaļrunis

Sony SRS-XB32

Parocīgs un pievilcīgs dizains, laba skaņas kvalitāte un laba cena.

Ja meklē zelta vidusceļu starp JBL Xtreme 2 un lētā gala Bluetooth skaļruņiem, tad ar Sony SRS-XB32 tu garām nenošausi. Tā skaņas kvalitāte ir laba un basu piesitiens arī ir dzirdams labi. Tāpat kā JBL, Sony novērtēts ar IP67 – ūdens un putekļu drošs. Arī šo skaļruni tāpat kā JBL ņēmām līdzi uz dažādiem vietām. Vidēji tā baterija tur ap 6 stundām. Pēc 6 stundām tas automātiski paliek nedaudz klusāks. Nepavisam nav slikti priekš skaļruņa 100 EUR vērtībā.

Ja saproti angliski un vēlies noskatīties Sony SRS-XB32 pilnu review, tad noskaties video zemāk:

Tomēr, ja vēl Sony SRS-XB32 liekas pa dārgu un nemeklē zelta vidusceļu, tad budžeta variantā Xiaomi Mi Pocket 2 ir laba izvēle.

Budžeta izvēle

Xiaomi Mi Pocket 2

Xiaomi Mi Pocket 2

Par ļoti zemu cenu salīdzinoši laba skaņa. 90% gadījumu apmierinās jebkura vēlmes.

Ja negribi tērēties un pārsvarā mūzika tev nepieciešama fona troksnim (skan nedaudz sliktāk vai līdzīgi kā iPhone telefoni), tad Xiaomi Mi Pocket 2 ir laba izvēle. Pirms aptuveni gada nopirkām Xiaomi Mi Pocket 2. Līdz šim varam pateikt, ka to ir ļoti ērti pārnēsāt, ērti lietot un tam ir patīkams dizains, kurš labi iederas interjerā. Baterija vidēji ilgst ap 3-4 stundām. Ir OK, ja pie rokas ir rozete, lai nepieciešamības gadījumā to var uzlādēt. To vislabāk izmantot atpūšoties uz balkona vai darot mājas darbus un šīm funkcijām tas der pietiekami. Ja, savukārt, vēlies izbaudīt labu mūziku labā draugu kompānijā, tad laikam labāk izvēlies JBL vai Sony. Jāpiemin, ka tā kā to pirkām no Ķīnas veikala Gearbest, tad ik reizi ieslēdzot skaļruni tas pasaka ko nesaprotamu ķīniešu valodā. Tas savā ziņā ir smieklīgi, jo tagad ar draugiem esam iemācījušies pateikt ķīniski ko tādu, kam vispār nezinām nozīmi.

Ja saproti angliski un vēlies noskatīties Sony SRS-XB32 pilnu review, tad noskaties video zemāk:

Kā mēs izvēlējāmies

Tā kā ir pieejami ļoti daudz Bluetooth skaļruņi, tad mēs izvirzījām sekojošus kritērijus:

 • Baterijai jāspēj nodrošināt skaņu vismaz 3-4 stundas
 • To viegli pārnēsāt
 • Tā cenai ir jābūt pieejamai
 • Laba skaņas kvalitāte
 • Vēlams, lai tas ir ūdens un putekļu izturīgs

Pēc kritēriju izvirzīšanas nonācām pie 35 skaļruņiem starp kuriem labākās firmas bija: 1More, Anker, Audioengine, Doss, EarFun, Heyday, Harman Kardon, JBL, Kew Labs, LG, House of Marley, Marshall, Monoprice, Sony, Tribit, Tronsmart, UE, VicTsing un Vifa.

Tad ķērāmies klāt pie padziļinātākas izpētes:

 • lasījām cilvēku atsauksmes Amazon, eBay un citos Interneta veikalos
 • lasījām dažāda veida forumus
 • aplūkojām, ko raksta vairāki vadošie tehnoloģiju blogi pasaulē
 • parunājām ar pārdevējiem Elkor, RD Electronics un Euronics

Kad bija apkopota visa informācija ķērāmies visu vasaru pie testēšanas. Klausījāmies mūziku praktiski visur kur vien tas iespējams: sētā, uz balkona, pie Liepājas jūras, braucot peldoties uz ezeriem, uzkopjot dzīvokli/māju utt.

Ko darīt, ja preci nesūta uz Latviju?

Ja Amazon, eBay vai kāds cits Anglijas, Vācijas, Polijas vai Francijas Interneta veikals nesūta preci uz Latviju, nevajag atmest cerību – Latvijas uzņēmums PercEU.lv nodrošina iespēju pasūtīt produktus uz Latviju.

Vairāk par PercEU sniegtajiem pakalpojumiem var uzzināt šeit.

Kā iepirkties Internetā pēc iespējas drošāk?

Mēs iesakām tikai tādus Interneta veikalus, kurus paši esam pārbaudījuši, tomēr pieredze var būt dažāda, tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, iesakām pasargāt savus pirkumus:

 • Iegādājies preci tikai no uzticamiem tirgotājiem;
 • Aplūko vai veikalam ir MasterCard SecureCode vai Verified by VISA atpazīšanas zīmes. Ja nav – nekas traks, bet vēlams būs piesardzīgam;
 • Paypal vairākumu gadījumu nostājas klientu pusē un nepatīkamu starpgadījumu gadījumā, Paypal atgriež naudu pircējam (Tev). Tāpēc, ja maksāsi caur Paypal, tad naudas atgūšana, ja radīsies tāda situācija, būs vienkāršāka.
 • Ir dažādas kartes, kurs nodrošina pirkumu apdrošināšanu kā piemēram: Swedbank kredītkarte, Swedbank Zelta kredītkarte, vai Citadele X Hero karte. Revolut arī piegādā vienreizējo virutālo karti, ko vari izmantot, ja neesi drošs par izvēlēto veikalu.

Atceries, ka iepērkoties Internetā, Tev ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā. To nosaka Latvijas likums.