Izvēlēties bārda skuvekli ir tāpat kā izvēlēties jaunu telefonu, datoru vai televizoru – tas nav viegli. Tāpēc, lai tev atvieglotu šo izvēli, mēs izpētījām, kurš ir labākais elektriskais bārdas skuveklis.

Labākais bārdas skuveklis un mūsu izvēle

Labākais bārdas skuveklis

Braun MGK7021

Tam ir visaptverošs trimmeru komplekts, kurš ļauj ar 1 ierīci paveikt 10 dažādas darbības.

Braun jau gadu gadiem ir pierādījis sevi kā vienu no uzticamākajiem un labākajiem Vācijas zīmoliem. Arī izņēmums nav tā produkts MGK7021 bārdas skuveklis. Tā dažādie uzgaļi ļauj nodzīt bārdu vai pielabot pavisam vienkārši. Ar šo skuvekli bez problēmām var atbrīvoties arī no ausu un deguna matiņiem, ķermeņa apmatojuma vai pat apgriezt matus. To ir ērti kopt un tīrīt – droši var mazgāt arī zem ūdens. Tam ir iebūvēta ātrā uzlādēšana, kura prasa nieka 5 minūtes. Jāpiebilst, ka pilnu uzlādi tas veic 1 stundā un ar to pietiek līdz pat 100 minūtēm darbības laika.

Tomēr, ja nevēlies tērēt tik daudz un tev nav nepieciešamas tik daudz funkcijas, tad laba budžeta izvēle ir Philips S1133/ 41.

Budžeta izvēle

Labākais bārdas skuveklis

Philips S1133/ 41

Cena runā pati par sevi – ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība.

Tam ir iebūvēti 3 skūšanās asmeņi, kuri nodrošina vienmērīgu un labu bārdas nodzīšanu. Ar to ir samērā viegli piekļūt arī vietām, kurām parasti nav tik viegli piekļūt (zem zoda u.tml.). Patīkami pārsteidz arī tas cik ērti to ir tīrīt:

  1. nospied vienu pogu, lai piekļūtu asmeņu aizmugurei
  2. liec to zem krāna uz noskalo
  3. pievieno asmeni atpakaļ un turpini

Tā kā šis Philips skuveklis nav Braun MGK7021, tad tā pilna uzlāde aizņems 480 minūtes (Braun 60 minūtes) un baterijas dzīves ilgums ir 40 minūtes (Braun 100 minūtes). Ja atstāj uzlādēties pa nakti, tad problēmām nevajadzētu rasties. Bet tā kā parasti skuveklis mēdz izlādēties tieši tad, kad to visvairāk vajag, tad ir jādomā vai tomēr lietderīgāk nav pirkt Braun.

Kā mēs izvēlējāmies un testējām

Aplūkojām ko raksta dažādās ārvalstu lapās kā, piemēram, QG Magazine, Wired, Telegraph un Nymag. Lasījām arī cilvēku atsauksmes dažādos interneta veikalos: 1a.lv, 220.lv, Euronics, Amazon, eBay un citos.

Samazinot bārdas skuvekļu skaitu izvirzījām sekojošus kritērijus: cena, kvalitāte, zīmols, pieejamība Latvijas veikalos, režīmu skaits, baterijas ietilpība, baterijas uzlādes laiks, skuvekļa tīrīšana un kopšana.

Vairākus no labākajiem bārdas skuvekļiem arī iegādājāmies, lietojām un testējām vairākas nedēļās, lai nonāktu pie gala atbildes.

Ko darīt, ja preci nesūta uz Latviju?

Ja Amazon, eBay vai kāds cits Anglijas, Vācijas, Polijas vai Francijas Interneta veikals nesūta preci uz Latviju, nevajag atmest cerību – Latvijas uzņēmums PercEU.lv nodrošina iespēju pasūtīt produktus uz Latviju.

Vairāk par PercEU sniegtajiem pakalpojumiem var uzzināt šeit.

Kā iepirkties Internetā pēc iespējas drošāk?

Mēs iesakām tikai tādus Interneta veikalus, kurus paši esam pārbaudījuši, tomēr pieredze var būt dažāda, tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, iesakām pasargāt savus pirkumus:

  • Iegādājies preci tikai no uzticamiem tirgotājiem;
  • Aplūko vai veikalam ir MasterCard SecureCode vai Verified by VISA atpazīšanas zīmes. Ja nav – nekas traks, bet vēlams būs piesardzīgam;
  • Paypal vairākumu gadījumu nostājas klientu pusē un nepatīkamu starpgadījumu gadījumā, Paypal atgriež naudu pircējam (Tev). Tāpēc, ja maksāsi caur Paypal, tad naudas atgūšana, ja radīsies tāda situācija, būs vienkāršāka.
  • Ir dažādas kartes, kurs nodrošina pirkumu apdrošināšanu kā piemēram: Swedbank kredītkarte, Swedbank Zelta kredītkarte, vai Citadele X Hero karte. Revolut arī piegādā vienreizējo virutālo karti, ko vari izmantot, ja neesi drošs par izvēlēto veikalu.

Atceries, ka iepērkoties Internetā, Tev ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā. To nosaka Latvijas likums.