SHEIN ir starptautiska modes platforma, kas galvenokārt piedāvā sieviešu apģērbus, taču piedāvājumu klāsts ietver vīriešu apģērbus, bērnu apģērbus, aksesuārus, apavus, somas un citas modes preces. Zīmols tika dibināts 2008. gadā ar mērķi sniegt ikvienam iespēju izbaudīt modes iespējas, piedāvājot kvalitatīvas preces par zemu cenu. Šajā rakstā apkopojām SHEIN atsauksmes un dalāmies pieredzē!

Sākotnēji SHEIN savu produkciju pārdeva Aliexpress platformā, tāpēc bieži vien ir uzskats, ka SHEIN ir tas pats, kas Aliexpress. Tomēr pēc savas pieredzes un citu cilvēku atsauksmēm varu apgalvot, ka tā nebūt nav, jo SHEIN apģērbu kvalitāte ir krietni labāka, kas arī atspoguļojas cenās – tās ir nedaudz augstākas nekā Aliexpress. Tāpat SHEIN piedāvā klientu atbalstu funkciju jautājumu gadījumā, kā arī noteiktām precēm ir atgriešanas iespēja.

Kas ir SHEIN? - SHEIN atsauksme 5
Produkta apraksts

Pirms veic pasūtījumu, der zināt!

1. Izvēlies pareizu izmēru, balstoties uz citu atsauksmēm

Pirms pievieno grozā vēlamo preci, pārliecinies, vai esi pareizi norādījis izmēru. SHEIN pēc savas būtības ir uzņēmums no Ķīnas, tādēļ ne vienmēr norādītais izmērs atbilst EU standartam. No savas pieredzes iesauku pārbaudīt atsauksmes pirms izvēlies izmēru.

Kas ir SHEIN? - SHEIN atsauksme 6

SHEIN pie katra produkta apkopo atsauksmes un norāda, vai prece atbilst norādītajiem izmēriem.

Kas ir SHEIN? - SHEIN atsauksme 7

Papildus par izmēra atbilstību un preces kvalitāti vari pārliecināties, apskatot atsauksmes, kuros ir pievienoti attēli. Tie viennozīmīgi sniedz patieso informāciju par preces atbilstību bildei.

2. SHEIN piegāde – izdevīgi pasūtīt svētdienā vai pirmdienā

Uz doto brīdi veicot pasūtījumu svētdienā vai pirmdienā, SHEIN piedāvā bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs 29 EUR. Savukārt, pārējās dienās bezmaksas piegāde tiek piemērota tikai tad, ja pasūtījums sastāda vismaz 106,62 EUR. Ja tomēr pasūtījums nepārsniedz šo summu, par piegādi būs jāmaksā 20,58 EUR. Mans ieteikums – pagaidi, saliec grozā vēlamo produkciju un veic pasūtījumu svētdienā vai pirmdienā, ietaupot 20 EUR.

SHEIN mājaslapā norādīts, ka paredzamais piegādes laiks ir no 8 līdz 20 darba dienām. Savu pasūtījumu veicu 2. maijā (svētdienā) un jau nākamajā dienā tas tika izsūtīts. Galu galā pasūtījumu saņēmu 18. maijā. Tas nozīmē, ka piegāde ilga 16 dienas jeb 12 darba dienas.

Kas ir SHEIN? - SHEIN atsauksme 8
Piegādes laiks

3. Pārliecinies, vai nav pieejami atlaižu kuponi

SHEIN regulāri sākumlapā publicē atlaižu kuponus, kas ļauj ikvienam ietaupīt. Tā piemēram, visiem jaunajiem klientiem automātiski pirmajam pirkumam tiek piemērota sekojoša atlaide, izmantojot kodu EURP:

  • No 35 EUR – 10% atlaide
  • No 50 EUR – 15 % atlaide
  • No 95 EUR – 20% atlaide

Mana pieredze!

Kā jau iepriekš minēju, 2. maijā veicu savu pirmo SHEIN pasūtījumu: 3 blūzes, 1 sandales, 1 ķēdīti ap kāju, 2 apvienotos kostīmus un 1 plecu somu. Zemāk redzams, kādas tieši preces pasūtīju, kā arī to gala cena, izmantojot 15% atlaižu kuponu.  

Kas ir SHEIN? - SHEIN atsauksme 9
Pasūtījuma saraksts

Kopumā mans pasūtījums izmaksāja 58,41 EUR un ar atlaižu kuponu ietaupīju 10,15 EUR. Pie izmaksām parādījās arī piegādes garantija, kas sastādīja 0,83 EUR. Jāatdzīst, ka sākotnēji nemaz nebiju to pamanījusi, jo būtiski gala summa neizmainījās. Iedziļinoties vairāk, noskaidroju, ka šie 83 centi ļauj pēc tam atgriezt preces par brīvu gadījumos, ja neesi apmierināts.

Kas ir SHEIN? - SHEIN atsauksme 10
Izmaksas

Preču kvalitāte mani ļoti apmierina, ņemot vērā, cik samaksāju. Protams, jāsaprot, ka lielākoties materiāls ir sintētika, tomēr reizēm var arī atrast kaut ko no kokvilnas. Piemēram, zaļā blūzes sastāvā ir 100% kokvilna un tā izmaksāja 10 EUR. Informāciju par materiālu vienmēr vari apskatīties pie preces apraksta pirms iegādāšanās.