Distances līgums

Vietnē (DER.LV), turpmāk Vietne, piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu distances līgumu – Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Apmaksas kārtība

Visi norēķini Vietnē notiek tikai EUR valūtā. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur Vietni, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci:

  • Izmantojot Swedbank, SEB bank, Luminor un Citadele Internetbanku.
  • Veicot maksājumu ar Mastercard vai VISA karti.
  • Izmantojot Paypal maksājumu sistēmu.
  • Apmaksāt manuāli Internetbankā Pārdevēja izsūtīto rēķinu pēc pasūtījuma veikšanas.

Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Piegāde

Pēc rēķina apmaksas, Pārdevējs 2 darba dienu laikā izsūta preci uz Pircēja norādīto Omniva pakomātu. Neiestājoties neparedzētiem, no Pārdevēja neatkarīgiem, apstākļiem, Pircējs preci saņem 3-5 darba dienu laikā.

Sūtījumu ir iespējams izsekot Omniva mājas lapā.

Pēc atsevišķas vienošanās ar Pārdevēju, Pircējam ir iespējams saņemt preci Rīgas robežās ātrāk.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to šo atteikuma vēstuli uz Pārdevēja e-pasta adresi: derlatvia@gmail.com

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules izsūtīšanas nodot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas saistīti ar preces nosūtīšanu Pārdevējam, sedz Pircējs. Pēc preces atgriešanas, ja tai nav konstatēti bojājumi no Pircēja puses, Pārdevējs 14 dienu laikā atgriež naudu Pircējam uz tā norādīto bankas konta numuru.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pircējs apstiprina personas datu izmantošanu, atbilstoši Privātuma politika.