Kurš teicis, ka četrkājainā drauga mazgāšanai jābūt sarežģītai?!

360 grādu duša suņiem 3

Woof Washer 360

Ar Woof Washer 360 grādu dušu būs iespēja suni nomazgāt pavisam vienkārši un ērti. Nebūs jāmeklē vannas vai bļodas un nebūs jāvāc netīrumi pēc peldes. Izcils risinājums par zemu cenu.

*Saite uz ražotāja Facebook lapu

Mazgāšana un masāža vienlaicīgi – divi vienā! Vēl vairāk, ierīcei ir 2 režīmi: ar un bez šampūna, kas ļauj gan mazgāt, gan skalot.

360 grādu duša suņiem 4

Kā tas darbojas?

Piepildi speciālo tvertni ar suņu šampūnu, pievieno klāt šļūteni un sāc mazgāt.

Ūdens automātiski tiek sajaukts ar šampūnu.

Pielāgojams un derīgs kā lieliem, tā mazākiem suņiem

Neatkarīgi no Tava mīluļa izmēra, Woof Washer 360 spēs atvieglot gan Tavu ikdienu, gan iepriecināt četrkājaino draugu. Jo īpaši novērtējām to, ka nebija jāuztraucas par ūdens iekļūšanu dzīvnieka austiņās, līdz ar to izpalika ar strespilnā šļakstīšanās.

Woof Washer 360 ir salokāms, tātad arī kompakts

Ko darīt, ja preci nesūta uz Latviju?

Ja Amazon, eBay vai kāds cits Anglijas, Vācijas, Polijas vai Francijas Interneta veikals nesūta preci uz Latviju, nevajag atmest cerību – Latvijas uzņēmums PercEU.lv nodrošina iespēju pasūtīt produktus uz Latviju.

Vairāk par PercEU sniegtajiem pakalpojumiem var uzzināt šeit.

Kā iepirkties Internetā pēc iespējas drošāk?

Mēs iesakām tikai tādus Interneta veikalus, kurus paši esam pārbaudījuši, tomēr pieredze var būt dažāda, tāpēc, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, iesakām pasargāt savus pirkumus:

  • Iegādājies preci tikai no uzticamiem tirgotājiem;
  • Aplūko vai veikalam ir MasterCard SecureCode vai Verified by VISA atpazīšanas zīmes. Ja nav – nekas traks, bet vēlams būs piesardzīgam;
  • Paypal vairākumu gadījumu nostājas klientu pusē un nepatīkamu starpgadījumu gadījumā, Paypal atgriež naudu pircējam (Tev). Tāpēc, ja maksāsi caur Paypal, tad naudas atgūšana, ja radīsies tāda situācija, būs vienkāršāka.
  • Ir dažādas kartes, kurs nodrošina pirkumu apdrošināšanu kā piemēram: Swedbank kredītkarte, Swedbank Zelta kredītkarte, vai Citadele X Hero karte. Revolut arī piegādā vienreizējo virutālo karti, ko vari izmantot, ja neesi drošs par izvēlēto veikalu.

Atceries, ka iepērkoties Internetā, Tev ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā. To nosaka Latvijas likums.